RESİDORN ÖĞRENCİ YURTLARI
icon

Hakkında

ırıkkale Üniversitesi’nin “Yahşihan“, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin “Kötekli” ve Balıkesir Üniversitesi’nin “Çağış” kampüslerinin içerisinde, üniversitenin denetimi altında kurumsal anlayışla zincir bir yurt olarak faaliyet gösteriyoruz.

Kampüsün içinde – fakültelerin yanı başında“yız. Kampüsün içinde yaşıyor olmanın getirdiği avantajla yol parası masrafı ve derse geç kalma stresinden kurtulan öğrencilerimiz; elektrik, su, ısınma, internet, oda temizliği ve arıtmalı sebillerimizden ister sıcak ister soğuk olarak içtikleri su için ayrıca bir ücret ödemeden konaklama imkânına sahip oluyorlar. 2015 Eylül ayından itibaren kahvaltı ve akşam yemeği seçeneklerini de hizmetlerimiz arasına ekleyerek öğrencilerimizin üniversite hayatında karşılaştığı en büyük zorlukları gidermeyi amaçladık.

Önceliğimiz öğrencilerimizin güvenliği ve sağlığı. Bu prensipten hareketle binalarımızı öğrencilerin temel ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak dünya standartlarında depreme dayanıklı ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak tasarladık, son teknoloji otomatik yangın algılama, alarm ve söndürme sistemleri ile donattık.

Renkli, modern ve konforlu binalarımızı en uygun fiyat politikası ile kız ve erkek öğrencilerin kullanımına sunmuş durumdayız. Hem kampüs güvenliğini sağlayan üniversiteye bağlı güvenlik görevlileri ile hem de yurdumuzda 7/24 çalışan kameralarımızla güvenli bir ortam sağlıyoruz. Kız ve erkek öğrencilerimiz turnikelerden kontrollü bir şekilde geçiş yaptıktan sonra kendi bloklarına girebiliyorlar. Resepsiyonda 24 saat görev yapan çalışanlarımız, her daim öğrencilerimizin ihtiyaç ve sorunlarına çözüm bulma yönünde uğraş veriyorlar. Her birinde yaklaşık 40 kişilik bir kadroyla hizmet verdiğimiz yurtlarımızda bulunan çamaşırhane, “kendin pişir kendin ye” mutfağı, sinema, TV, müzik, oyun ve etüd salonları, müzik öğrencileri için ses yalıtımlı odalar, kantin, vs hepsi öğrencilerimizin evinden uzak oldukları yıllarda üniversite hayatlarını daha rahat sürdürmeleri için.

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Kafeterya
Spor Salonu

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya
Park

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Kırıkkale Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.