SUSAMLIK SUİTE
icon

Hakkında

Burdur ilinin merkezinde yer alan binamız Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi öğrencileri için en yakın apart olarak hizmet sağlamaktadır. Susamlık Suite ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için Yüksek hizmet kalitesi ve huzurlu ortam sunarak 5 yıldızlı otel konforunda 7/24 güvenlikli konaklama imkânı sağlamaktayız. Burdur’da önemli bir konuma sahip olan binamız Cumhuriyet Meydanına on dakika yürüyüş mesafesindedir. Binamıza yakın olarak süper marketler, hastane ve sağlık kuruluşları bulunmaktadır. Ulaşımın toplu taşıma yoluyla sağlandığı ilimizde konum olarak avantajımız üniversiteye sadece bir durak mesafesinde oluşumuzdur. Şehir merkezinde konaklarken üniversiteye geliş ve gidişlerde vakit kaybetmiyor olmanız siz değerli öğrenciler için çok önemli olmakla birlikte bulunmaz fırsattır.

Aynı zamanda binamız alt yapı ve konsept olarak öğrencilerimizin huzuru ve rahatı için dizayn edilmiştir. Biz Susamlık Suite Apart olarak gayemiz gelişen Türkiye'de, değişen hayat koşullarında özellikle, Üniversite yıllarında siz değerli öğrencilerimize yüksek standartlarda hizmet vermektir. Bu hizmeti verirken siz değerli öğrencilerimizi ve velilerimizi yormamak adına yüksek hizmet düşük fiyat anlayışını benimsemekteyiz. Sınırlı sayıda öğrenciye hizmet verebileceğimiz, otel konforunda binamızın her odasında; banyo, mutfak, yatak odası, televizyon, buzdolabı, yatak odasında elbise dolabı, kitaplık, masa, bulunmaktadır.

Siz değerli öğrencilerimizin fikirlerini önemsemekteyiz, bu doğrultuda her geçen gün kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için Susamlık Suite ailesi olarak teşekkür ederiz.

Bina Özellikleri

Asansör

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap

Hizmetler

24 Saat Güvenlik

Çevre

Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.