TEPEBAŞI ÖĞRENCİ YURDU
icon

Hakkında

TEKA yani Tepebaşı Eğitim ve Kültür Akademisi, 2009 yılında o zamanki gönüllü talebelerimiz tarafından Tepebaşı yurdumuzun bünyesinde hayata geçirilmiş; Sosyal ve Kültürel anlamda etkinlikler yapma yolunda 8 yıldır devam etmekte olan akademik bir kuruluştur.

Amacı köklü geçmişinden, değerlerinden ve yurdundan aldığı güçle, yurt talebeleri, sevenleri ve hocaları arasındaki etkileşimi ve bilgi aktarımının sürekliliğini sağlamaktır.

Ayrıca üniversite hayatının yorucu atmosferinden zaman zaman çıkıp, maddi ve manevi yönde çizilmiş olan yolda öğrencilerin gelişimini en üst seviyede tamamlamış bir birey olarak yetişmesine katkıda bulunmaktır.

9 yılda oldukça büyük bir yol kat etmiş olan TEKA, takdir edilmiş aktiviteler yapmayı başarmış ve farklılığını ortaya koymaktan çekinmeyerek bu aktiviteleri devam ettirme yolunda ilerlemektedir.

Gelecek Hayali ise talebelerin talebeler aracılığı ile sosyal, akademik ve kültürel açıdan yetişmeleri hususunda adından söz ettiren Türkiye’nin en prestijli kulübü olmaktır.

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Ütü Odası

Oda Özellikleri

Kişisel Dolap

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Haftalık Temizlik
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya
Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Anadolu Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.