ÖZEL MERCAN KIZ ÖĞRENCİ YURDU
icon

Hakkında

Yurdumuz, Sakarya-Serdivan'da  sosyal mekanlar, öğrenci yaşam merkezleri, kafeler, ulaşım araçları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve eczanelerin bulunduğu yer olan Mavi Durak'ta hizmet vermektedir.

Yurdumuz kampüse yakın, ulaşımı kolay ve her türlü konfora sahiptir.

Sakarya’da üniversitede okuyan/okuyacak olan, geleceğin anneleri,iş kadınları, öğretmenleri, avukatları, mühendisleri, bankacıları, iktisatçıları, doktorları ve daha pek çok meslek dalında başarılı olabilecek kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm olmak, güvenilir yaşam ve barınma alanları sunabilmek için açılmış olan yurdumuzu görmeden lütfen karar vermeyiniz.

Yurdumuz, yeni hizmet binasında kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak öğrencilerini beklemekte, ailelere güven, öğrencilere her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği huzurlu bir ortam sağlamayı vaat etmektedir.

Başarının yolunun huzurlu, güvenli, iyi bir eğitimden geçtiği bilinmektedir. Ailelerin gözü arkada kalmadan kız çocuklarını yabancı bir şehirde bırakıp geri dönebilmeleri önemlidir. 

İşte bu noktada aranılan niteliklere sahip bir kız yurduna ihtiyaç vardır. Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları bu ihtiyaçları karşılayan güvenilir kurumlardandır.

Bina Özellikleri

Çamaşır Odası
Etüt Odası
Ütü Odası

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Sınırsız İnternet

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Haftalık Temizlik
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya
Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
  • Sakarya Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.