ÜNİFOR YURT
icon

Hakkında

 Ünifor Yurt olarak farkımızı ortaya koymaktan hiçbir zaman kaçınmıyoruz. Lokasyon olarak tam merkezi alanda ve her yere yürüme mesafesinde oluşumuzdan dolayı avantajlı konumda bulunmaktayız. Fakat sizlerin ayrıcalığı için düşündüğümüz servis aracını yurttan kampüsünüze kadar gün boyu ring şeklinde sizlere hizmet vermeye sunduk. Artık üniversiteniz bir adım ötenizde olacaktır!

       Öğrencilerimiz yemeklerin nasıl ve ne şekilde olacağını artık düşünmeyecek. Bilindiği üzere bu durumun apart tarzı yapılarda ve diğer bazı yurtlarda ekstra bir maliyet olduğu ve zaman kaybı olarak yaşandığı bilinmektedir. Ünifor Yurt olarak tam da bu konuyu sizler için ele aldık. Profesyonel aşçı ve aşçı yardımcılarımız tarafından siz değerli öğrencilerimiz için anne eli değmiş yemekler yapılmaktadır. Bunun akabinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyatlara dahil edilmiştir.

         Ünifor Yurt öğrencilerimizin temizliği ve hijyeni bizim için olmazsa olmaz bir etkendir. Yurdumuzda ortak alanlar ve öğrencilerimizin odaları tüm titizlikle temizlenmektedir. Böylece öğrencilerimiz hijyenik bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmektedir.

         Öğrenciler için en önemli konuların başında faturalar gelmektedir. Ev ortamında kalan öğrenciler için bu durum altından kalkılamayacak bir masraf olarak görülmektedir. Artık böyle bir derdiniz olmayacak. Ünifor Yurt böyle etkenleri tamamıyla ortadan kaldırıyor ve tüm faturaları fiyatlara dahil ederek sorunsuz bir şekilde eğitiminize devam etmenizi sağlıyor.  

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Hobi ve Oyun Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Sınırsız İnternet
TV ve Uydu Yayını

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Akşam Yemeği
Günlük Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Kafeterya
Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Avrasya Üniversitesi
  • Karadeniz Teknik Üniversitesi
  • Trabzon Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.