AMASYA EYLÜL KIZ YURDU
icon

Hakkında

T.C  M.E.B Özel Eylül Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve konaklama hizmeti tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı amaçlamıştır.

YURT HİZMETLERİMİZ

Özel Eylül Kız Öğrenci Yurdu, 155 öğrenci kapasitesi ile Amasya Merkez’de hizmet vermektedir. Yurdumuzda Amasya Üniversitesi’nde okuyan kız öğrenciler barınmaktadır.

YURDUMUZUN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

5 kattan oluşan betonarme binamızda asansör bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile ısınan yurdumuzda 24 saat sıcak su verilmektedir. Yurdun yangına karşı korunması gerekli olan tüm tedbirler alınmıştır. Yangın merdivenleri ile yangın tüpleri, hortumları yönetmeliklere uygun şekilde hazırlanmıştır. Periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.
Ayrıca yurt binamız 2011 yapımı yeni deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş Amasya ilinin ilk ve tek kız öğrenci yurdu projeli ve iskanlı binasıdır.

Bina Özellikleri

Asansör
Çamaşır Odası
Etüt Odası
Kafeterya
Spor Salonu
Ütü Odası

Oda Özellikleri

Çalışma Masası
Kişisel Dolap
Sınırsız İnternet

Hizmetler

24 Saat Güvenlik
Haftalık Temizlik
Kamera Sistemi
Sabah Kahvaltısı

Çevre

Park
Restaurant

Videolar


Firma henüz video eklememiş.

Yakın Üniversiteler

Üniversiteler

  • Amasya Üniversitesi

Aylık Ziyaret

0 Yorumlar


    Firma için henüz yorum yapılmamış.