Satış Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

ozelyurtlarrehberi.com
, Türkiye genelindeki özel yurtların tanıtımı ve reklamı amacıyla ücretli / ücretsiz üyelik paketleri karşılığı hizmet veren rehber sitesidir.

Adres: 46 Sok. No:134 / 16 Oya Apt. - Üçkuyular – Karabağlar / İZMİR
İletişim : 
info@ozelyurtlarrehberi.com  / 0850 305 26 90 ( Telesekreter & Santral & WhatsApp) 
V.K.N: 4760893847
V.D: Balçova / İZMİR

Yukarıda, açık adres, iletişim ve mükellefiyet bilgileri yer alan ozelyurtlarrehberi.com, platform olarak yayın yapmakla beraber, aşağıdaki Mesafeli Satış Sözleşmesi ilkelerini uygulamaktadır.

Verilen Hizmet Kapsamı

Sitemizde yer alan ve tamamı eklemiş olduğu işletme / yurt sorumlusu kişilerce kaydı gerçekleştirilen özel yurtlar, ozelyurtlarrehberi.com aracılığı ile her biri için ayrı profil sayfaları ile tanıtılmakta ve teşhir edilmektedir. Buraya eklenen her özel yurt, ziyaretçiler tarafından siteye girdiği andan itibaren incelenebilir, puanlanabilir, yorumlanabilir ve alınan paket özelliğine istinaden e-posta yoluyla iletişime geçilebilir.

Kurumsal üye tipiyle üye olan her kişi, seçeceği hizmet paketi karşılığında temsil ettiği işletme hakkında detayları, site ziyaretçileriyle 7/24 paylaşabilir, güncelleyebilir veya silerek kaldırabilir.

Üyelik Paketi Satın Alma

ozelyurtlarrehberi.com, kurumsal üyelik seçeneği ile üye olup hesabını aktif eden her kullanıcıyı ücretli / ücretsiz paket seçenekleri sayfasına yönlendirir. Buradan işletmesi için en uygun paketi satın alan kurumsal üye, işlemleri takip ederek ödemesini gerçekleştirdiği an itibariyle seçtiği pakette yer alan tüm özellikleri kesintisiz biçimde kullanmaya başlayabilir.

Hizmet Süresi ve Ödeme

Platform üzerinde, satın alınan üyelik paketleri sadece kurumsal üye tipi üyeler için panel üzerinden ulaşılabilirdir. Her özel yurt işletmesi ( kurumsal üye ), kendi isteğine bağlı olarak farklı özellikler taşıyan paketlerden birini satın alabilir ve belirtilen koşul ve sürelerde kesintisiz kullanabilir.

Satın alınmak istenen paket seçimi sonrasında, sistem yönlendirmesi ile kredi kartı ile online ödeme veya banka havalesi / eft’si ile ödemeyi belirtilen hesaba yapabilirsiniz.

Platform, kredi kartı ile online para yükleme aracısı olarak PAYTR alt yapısı kullanılmaktadır. 

PayTR, 6493 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösteren BDDK lisanslı ödeme kuruluşudur. 


Yapılan ödemeler sonrasında paket tanımlaması, kredi kartı ile yapılmışsa ödeme yapımı hemen sonrasında 
 eft&havale ile yapılan ödemelerde manuel yönetim onayı sonrasında yapılmaktadır.