Hakkımızda

Hakkımızda

Ozelyurtlarrehberi.com, ülkemizdeki 8 milyon üzerinde üniversite öğrencisini ve 81 şehrimizdeki 4500 özel,  773 KYK olmak üzere 5200 yurdu kapsayacak aktif bir sosyal ve rehber platformu olmak için Şubat 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Bu alanda, ülkemizin otoriter platformlarından biri olma hedefiyle yola çıktık. Amacımız, özellikle her yıl büyük bir arayış kargaşasını hem öğrenciler hem de özel yurt işletmeleri için çok daha basit ve pratik hale getirmektir.

Platformdaki kullanıcı hesapları, onaylı ve tamamen gerçek kişiler tarafından oluşturulmuştur. Bu amaçla, her kullanıcının işletmesini 7/24 platform üzerinden rahatça yayınlaması ve her işletme için öğrencilerin ihtiyaç duydukları bilgileri bizzat işletme sorumlularından alması için tamamen interaktif biçimde tasarlanmıştır.

Her özel yurt için oluşturulan özel profil sayfalarında, işletme sorumlularının kendi paylaşımlarından oluşan detaylı bilgiler yer alır. Her özel yurt, öğrenciler tarafından yorumlanabilir, oylanabilir ve direkt olarak site üzerinden kendileriyle iletişime geçebilir. Bu sayede, ziyaretçi ve kullanıcı etkileşimi maksimum düzeyde sağlanmış olur.

Ayrıca, yurt haritası ile size en yakın yurdu kolayca bulabilirsiniz. Özel yurtlar hakkında tüm detaylara, platformun sahip olduğu detaylı filtreleme özelliği sayesinde anında ulaşabilirsiniz.

Öğrenci ve özel yurt işletmelerini daha sosyal bir etkileşim altına alabilmek, aynı zamanda öğrenciler arası özel yurtlar ve eğitim alanındaki bilgi alışverişini sağlayabilmek için topluluk sistemimiz aktiftir.

Eğitim hayatındaki gelişmeler, genel öğrenci ve eğitim gündemi, yurt yaşamı, öğrenci hayatı gibi birçok aktüel konuda blog sayfamızdaki en güncel içerikleri de takip edebilirsiniz.

Platformumuz, gelişim sürecinde tüm üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin öneri, tavsiye ve yorumlarına ihtiyaç duymaktadır. Platformun gelişimi için bizlerle her konuda istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. İletişim formumuz aracılığı ile sizlerden gelecek geri bildirimleri heyecanla bekliyor, tüm kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz.